S hát mi, önkéntesek és exönkéntesek is készültünk egy kis meglepetéssel.... Itt próbálja a főnökünk ,Szilárd kibontani, és megtudni mi az :D Netek elmondom előre, hogy egy multifunkcionális játékasztalról volt szó,ami lehetett csocsó, jéghoki, ping-pong és biliárd asztal :) Ez volt a mi közös meglepink az egész irodának.
Karácsony előtt mindenki haza utazott, s otthon töltötte az ünnepet. Érdekes volt haza térni.... De olyan volt,mintha nem is mentem volna el féléve otthonról. Ugyan úgy zajlott az ünnep előtti hetem, mint azelőtt. Kicsit részt vettem a csapat éltben is, ha már haza mentem. Átadtuk a katolikus és református templomban a Betlehemi lángot. De olyan hamar eltelt, hogy az csuda.
Viszont az új esztendőt mindenki otthonától távol várta az önkéntesek közül. Én Somorjára mentem, ahol eltöltöttem egy kis időt a barátnőmmel, Ildivel. Majd az új esztendőt Komáromban vártam. De erről majd egy másik bejegyzésben :)















