2012. február 14., kedd

Karácsonyi ünnep a központban és otthon

 Szokás itt a Szlovákiai Magyar Cserkészszövetség központi irodájában, hogy közösen megünneplik a Karácsonyt. Nem történt ez másképp az idén sem. Ilyenkor mindenki összegyűlt, aki az év folyamán itt dolgozott, akár naponta, akár alaklomadtán, Kis ünnepség keretében mind, együtt találkoztunk, beszélgettünk és egy kis figyelmességgel leptük meg egymást. Így zajlott:













S hát mi, önkéntesek és exönkéntesek is készültünk egy kis meglepetéssel.... Itt próbálja a főnökünk ,Szilárd kibontani, és megtudni mi az :D Netek elmondom előre, hogy egy multifunkcionális játékasztalról volt szó,ami lehetett csocsó, jéghoki, ping-pong és biliárd asztal :) Ez volt a mi közös meglepink az egész irodának.
 
 
Karácsony előtt mindenki haza utazott, s otthon töltötte az ünnepet. Érdekes volt haza térni.... De olyan volt,mintha nem is mentem volna el féléve otthonról. Ugyan úgy zajlott az ünnep előtti hetem, mint azelőtt. Kicsit részt vettem a csapat éltben is, ha már haza mentem. Átadtuk a katolikus és református templomban a Betlehemi lángot. De olyan hamar eltelt, hogy az csuda.

 Viszont az új esztendőt mindenki otthonától távol várta az önkéntesek közül. Én Somorjára mentem, ahol eltöltöttem egy kis időt a barátnőmmel, Ildivel. Majd az új esztendőt Komáromban vártam. De erről majd egy másik bejegyzésben :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése