Úgy esett, hogy a barátnőm, Ildikó által megismerkedtem a KÖZI-vel és a KIK-esekkel is Somorján. Már második éve annak, hogy a KIK-esek (azaz a katolikus fiatalok), azok baráti köre nem csak Somorjáról, hanem az egész környékről Karácsony tájékán előadják Charles Dickens: Karácsonyi ének című írása alapján készült musical Felsőszeliben. Ebben az évben Ildi által én is részese lehettem ennek a nagyszabású előadásnak. Már hónapokkal hamarább elkezdődtek a próbák, hogy az előadás napjára minden készen álljon. Én ugyan csak az utolsó percben csatlakoztam az előadáshoz,- azaz az előadás előtti napon- de igencsak meglepődtem, hogy mekkora háttérmunka van az előadás mögött, mennyi ember és mekkora előkészület. Őszintén megvallva én egy kisebb jellegű előadást képzeltem el az elmesélések alapján és igencsak meglepődtem. Szóóóval ebben az
előadásban vállaltam én is egy kis szerepet, mint háttérmunkás, színpadrendező. A feladatom az volt, hogy előkészítsem a megadott jelenetekhez a színpadot,kellékeket, vagy eltüntessem az előző jelenet kellékeit. Íme néhány kép a sikeres előadásról.Ennek az előadásnak lehettem én is részese, s egy pár percre még színpadra is léphettem egy tánc erejéig, s a sikert bizonyítja az is, hogy az előadás végén nem csak virágot kaptunk, hanem egy sült pulykát is, ami megjelenik a darabban, amelyet közösen fogyasztottunk el mindnyájan, akik részesei voltunk a színdarab végén...





Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése