
Mi is ez Az akció, amiben mi is részt vettünk? Tulajdonképpen arról szólt, hogy itt Felvidéken olyan csomagokat gyűjtöttünk, gyűjtöttek, amik aztán az erdélyi, vajdasági s más területeken lakó rászorulókhoz kerül karácsonyi ajándékként. Itt Felvidéken a Nyilas Misi Karácsonya akció fő szervezője a Református Diakóniai Központ volt. Az egyik gyűjtőpont, ahová cipős dobozokba csomagolt ajándékot be lehetett hozni, az a Cserkészszövetség központi irodája volt Dunaszerdahelyen,ahol momentán én is dolgozom,mint önkéntes. Mivel
nálunk volt az egyik gyűjtőpont, így több fuvarban el is szállítottuk Komáromba a Diakóniai Központba nem csak a nálunk összegyűlt ajándékcsomagokat, hanem a környező településeken összejött dobozokat is. Az őszintét megvallva jó érzés az „angyalkát” játszani,jó tudni azt, hogy segítünk, hogy mások Karácsonya szebb legyen. Jó azt is látni, hogy az embereket megmozgatja még a jótékonyság. Hozzánk is hoztak csomagokat diákok, egész osztályok, családok, s mindenki jó szándékkal és segítőkészséggel állt az akcióhoz. Jövőre is lennék angyalka.
nálunk volt az egyik gyűjtőpont, így több fuvarban el is szállítottuk Komáromba a Diakóniai Központba nem csak a nálunk összegyűlt ajándékcsomagokat, hanem a környező településeken összejött dobozokat is. Az őszintét megvallva jó érzés az „angyalkát” játszani,jó tudni azt, hogy segítünk, hogy mások Karácsonya szebb legyen. Jó azt is látni, hogy az embereket megmozgatja még a jótékonyság. Hozzánk is hoztak csomagokat diákok, egész osztályok, családok, s mindenki jó szándékkal és segítőkészséggel állt az akcióhoz. Jövőre is lennék angyalka.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése