2012. január 9., hétfő

Érdekes fordulat...

Van nekem itt egy ismerősöm, akivel egy ideje beszelgettunk már interneten,cseten. Hát egyik nap irtam neki, hogy megérkeztem Dunaszerdahelyre, és találkozhatnánk valamikor. Mivel megérkezésemkor egyből táborba (egész pontosn a SETÁ-ba) mentem, így hamarább nem volt alkalmunk találkozni. DE most megbeszéltünk egy időpontot, amikor is találkozzunk. Na ezt nem azért mesélem el,mert talán Ő volt az egyetlen ismerősöm errefele,hanem ennél sokkal jobb okom van erre. Nem ugrok azonban előre a történetben,henemcsak szép sorban haladok. Szóóóval eljött a találkozónapja... Naagy készülődésbenvoltam,mert bárugye már körülbelül két éve beszélgettünk a neten,de élőben még sosem találkoztunk, s ugyebár tudjuk,hogy az ember ad arra, hogy milyen az első benyomás róla. Tehát készülődtem,izgultamiskiicsit bevallom férfiasan. Az izgulás akkor hágott a tetőfokára,mikor kimentem elé a buszmegállóra, s befutottt a busza. Huu es milesz,ha valóban úgy van,ahogy mesélik, hogy az interneten keresztülteljesen más az ember,véégülis ott azt mondanak,mait akarnak. Mi van ha a valóságban már nemtudunkmajd olyan jól szótérteni és elbeszélgetni? De már nemvolt idő több gondolatra,mert már nyílt is a busz ajtaja és szálltak lefele az emberek. Megláttam és pontolsan úgy nézett ki,mint ahogy az interneten... Ez voltaz első megnyugvás. Aztán elindultunk a lakhelyemre, ami ugyebár a Szlovákiai Magyar Cserkészszövetség központi irodájának épületében van. Útközben beszélgettünk, viccelődtünk  és csak úgy repült az idő. Aztán elmentünk sétálni meg fagyizni és megvolt a második adag megnyugvásom is,mert nem csak hogy olyan,mint az interneten,hanem ugyan úgy elis tudtunk beszélgetni,mint az elmúlt két évben. Megvolt az öröm,hogy vééégre van egy ismerősöm,akivel találkozhatom,mert közel lakik, a szomszéd városban, s félóra alatt itt van busszal. De ez az öröm addig fokozódott, hogy mire arra került a sor hogy indulni készült, már azt éreztem,hogy több számomra mint egy egyszerű ismerős. Sőt egy egyszerű barátnál is több talán. Tudtam akkor már,hogy Ő is hasonlóan gondolja. Amikor pedig a bussza kigördült a megállóból és magam álltamott, azt éreztem, hogy szerelmes vagyok ebbe a lányba...A késöbbiekben még több alkalommal találkoztunk és így lett az ismeretlen ismerősből nemsoká az én barátnőm ez a lány. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése