Ezt a bejegyzést akár úgy is kezdhetném, hogy “éjjel érkezem”… ugyanis éjjel értünk Fülekre. Épp csak szétnéztünk és már mentünk is szundikálni :D Mi már másnap reggel belevetettük magunkat a munkába. A helyiekkel nekiálltunk kitakarítani a régi magtár épületét, ami tele volt mindenféle lommal, fa maradványokkal, és benőtték a bokrok is. Szóval nem volt egy olyan nagyon könnyű munka. Csak csákánnyal, fejszével, ásóval tudtunk bármit is kezdeni. Nekiálltunk hát azon felbátorodva, hogy a régi magtárban akár szabadtéri színház is lehet, ahol majd koncertek és előadások is lehetnek kivagdosni a bokrokat, eltakarítani a mindenféle felgyűlt szemetet. Egyébként a Cserkész fitnesz lényege, hogy valami a cserkészet számára hasznos munkára összegyűlnek a cserkészek, s emellett szórakozás is van,meg jól érzik magukat. No egy ilyen zajlott Füleken is. Ment is egész jól a munka, szépen haladtunk a takarítással. A nap végén elégedetten állapítottuk meg, hogy jó darab részt sikerült megtisztítani. Este jött a lazító, szórakoztató program, ami a nap levezetéséül szolgált. Másnap újra munkába álltam, de éreztem, hogy valami nincs rendben… Délelőtt még dolgoztam, de éreztem, hogy csak fél gőzzel ment a munka. Azt hittem majd délutánra helyre állnak a dolgok. De nem így lett. Egyre rosszabbul éreztem magam,így a Cserkész fitneszes karrierem igen rövid lett. Mivel lázam is volt,így a következő napokat az ágyat nyomva töltöttem. Eleinte csak napszúrásra gyanakodtunk, de miután napokig nem lettem jobban,lázam is volt, s étvágyam nem igazán akadt, így elvittek orvoshoz, ahol egy jókora várakozás után megállapították, hogy csúnya torok gyulladásom van. Ezért még a többiek odakint dolgoztak, addig én bent betegesedtem, feküdtem az ágyban. Napokig jóformán ki se szálltam az ágyból. A többiek a magtár kitakarítása után még rendet raktak az egykori istállóban meg nekifogtak egy határolót építeni. Hazafelé se voltam teljesen jól a hosszú úton, de probléma nélkül haza értem Dunaszerdahelyre. Hát így végződött az én fitneszemJ
2012. január 9., hétfő
Füleki Cserkész fittnesz
Ezt a bejegyzést akár úgy is kezdhetném, hogy “éjjel érkezem”… ugyanis éjjel értünk Fülekre. Épp csak szétnéztünk és már mentünk is szundikálni :D Mi már másnap reggel belevetettük magunkat a munkába. A helyiekkel nekiálltunk kitakarítani a régi magtár épületét, ami tele volt mindenféle lommal, fa maradványokkal, és benőtték a bokrok is. Szóval nem volt egy olyan nagyon könnyű munka. Csak csákánnyal, fejszével, ásóval tudtunk bármit is kezdeni. Nekiálltunk hát azon felbátorodva, hogy a régi magtárban akár szabadtéri színház is lehet, ahol majd koncertek és előadások is lehetnek kivagdosni a bokrokat, eltakarítani a mindenféle felgyűlt szemetet. Egyébként a Cserkész fitnesz lényege, hogy valami a cserkészet számára hasznos munkára összegyűlnek a cserkészek, s emellett szórakozás is van,meg jól érzik magukat. No egy ilyen zajlott Füleken is. Ment is egész jól a munka, szépen haladtunk a takarítással. A nap végén elégedetten állapítottuk meg, hogy jó darab részt sikerült megtisztítani. Este jött a lazító, szórakoztató program, ami a nap levezetéséül szolgált. Másnap újra munkába álltam, de éreztem, hogy valami nincs rendben… Délelőtt még dolgoztam, de éreztem, hogy csak fél gőzzel ment a munka. Azt hittem majd délutánra helyre állnak a dolgok. De nem így lett. Egyre rosszabbul éreztem magam,így a Cserkész fitneszes karrierem igen rövid lett. Mivel lázam is volt,így a következő napokat az ágyat nyomva töltöttem. Eleinte csak napszúrásra gyanakodtunk, de miután napokig nem lettem jobban,lázam is volt, s étvágyam nem igazán akadt, így elvittek orvoshoz, ahol egy jókora várakozás után megállapították, hogy csúnya torok gyulladásom van. Ezért még a többiek odakint dolgoztak, addig én bent betegesedtem, feküdtem az ágyban. Napokig jóformán ki se szálltam az ágyból. A többiek a magtár kitakarítása után még rendet raktak az egykori istállóban meg nekifogtak egy határolót építeni. Hazafelé se voltam teljesen jól a hosszú úton, de probléma nélkül haza értem Dunaszerdahelyre. Hát így végződött az én fitneszemJ
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése