Morzsák
2012. január 9., hétfő
Itt lakom és dolgozom
Ez a mi kapunk
J
Íme az irodánk, ahol naponta dolgozunk
És a konyha…..
Így fest a fürdő
Ez pedig a fotel Kismedve,a főnökünk irodájában
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése