2012. január 9., hétfő

Itt lakom és dolgozom




Ez a mi kapunk J                                                    

            Íme az irodánk, ahol naponta dolgozunk                                                 




És a konyha…..



                  Így fest a fürdő                                    




Ez pedig a fotel Kismedve,a főnökünk irodájában                                     

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése